Radio Alex 105.2 FM Zakopane

150-lecie powstania Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego. Konferencja w Muzeum Tatrzańskim

 

Konferencja w Muzeum Tatrzańskim

Muzeum Tatrzańskie zaprasza na konferencję poświęconą obchodom 150-lecia powstania Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego, która odbędzie się w piątek (13.10) o godzinie 12.00 w gmachu głównym (ul. Krupówki 10).

W programie piątkowego wydarzenia m.in. prezentacja Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego oraz jego związków z takim organizacjami i instytucjami jak: Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze, Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, Tatrzański Park Narodowy, Stowarzyszenie Przewodników Tatrzańskich, Polski Związek Alpinizmu i Muzeum Tatrzańskie. To wyjątkowa okazja, aby lepiej zrozumieć rolę PTT w kształtowaniu turystyki górskiej i taternictwa.

Wydarzenie upamiętniające powstanie i przypominające historię PTT odbędzie się w piątek, 13 października o godzinie 12:00 w gmachu głównym Muzeum Tatrzańskiego (ul. Krupówki 10). Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych.

Konferencji towarzyszy wystawa plenerowa przed gmachem głównym Muzeum Tatrzańskiego, ilustrująca historię Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego.

Konferencja w Muzeum Tatrzańskim

Czytaj także: