Tatrzański Park Narodowy znowu przypomina o akcji „Nie strzelaj w Sylwestra!”
Tatrzański Park Narodowy znowu przypomina o akcji "Nie strzelaj w Sylwestra!". Ta inicjatywa, która zrodziła się z troski o zwierzęta, zarówno dzikie, jak i bezdomne, gospodarskie i domowe, ma na celu zwrócenie uwagi na fakt, że huk i strzały powodują u nich ogromny stres. Dla wielu z nich noc sylwestrowa jest po prostu koszmarem.