Radio Alex 105.2 FM Zakopane

7 poszukiwanych w rękach policjantów

 

Policjanci z regionu

Policjanci z Nowego Targu, Rabki-Zdroju, Jabłonki oraz Szczawnicy zatrzymali w ostatnich dniach siedmiu poszukiwanych mężczyzn. Czterech trafiło do zakładu karnego, dwóch po wykonaniu czynności prawnych zostało zwolnionych, a jeden po opłaceniu kary grzywny uniknął pobytu w zakładzie karnym.

Powodów poszukiwania osób przez organy ścigania może być wiele. Doprowadzenie do zakładu karnego, prokuratury, ustalenie miejsca pobytu

– tłumaczą policjanci.

W ręce policjantów z Nowego Targu trafiło czterech poszukiwanych. 32, 35 i 36-latek trafili do zakładu karnego za niewykonaną karę grzywny. Czwarty z zatrzymanych, poszukiwany był przez nowotarską prokuraturę. 37-latek zatrzymany przez policjantów z Rabki-Zdroju poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu, po wykonaniu czynności prawnych został zwolniony. Policjanci ze Szczawnicy zatrzymali poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Nowym Targu. Z kolei 32-latek zatrzymany przez policjantów z Jabłonki, który miał trafić do zakładu karnego za nieopłaconą karę grzywny, po wpłaceniu zaległych należności został zwolniony.

Czytaj także: