Gmina Nowy Targ – rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń mieszkańców do udziału w debacie nad raportem o stanie gminy
Sesja rady gminy Nowy Targ wprawdzie dopiero 24 czerwca, ale przewodniczący tego gremium przypomina, że tego dnia wójt przedstawi raport o stanie gminy za 2025 rok. Dodaje, że jeżeli mieszkańcy mają ochotę wziąć udział w debacie nad tym dokumentem, to muszą się do niej zgłosić.