Radio Alex 105.2 FM Zakopane

Boże Narodzenie w Zakopanem: Coraz mniej miejsc w hotelach

 

Boże Narodzenie w Zakopanem

Okazuje się, że wizja spędzenia świąt Bożego Narodzenia pod Tatrami jest wciąż atrakcyjna. W niektórych hotelach już nie ma miejsc.

Anna Widacka: Święta są już sprzedane. Zresztą święta zawsze sprzedają się z większym wyprzedzeniem. No zdecydowanie święta w Zakopanem mają swoją magię i są wyjątkowe. Tym bardziej jak pogoda dopisze jest śnieg, to jak nie trzeba tego reklamować.

Radio Alex: Czyli na święta już nie ma co dzwonić i rezerwować. Natomiast jeżeli ktoś chce na Sylwestra przyjechać, to pewnie się musi pospieszyć z tymi rezerwacjami?

Anna Widacka: Jak najbardziej one teraz wejdą w taki moment, że będą znikały dosyć prędko. Natomiast na święta mamy już sprzedaż zamkniętą.

Z Anną Widacką z jednego z najbardziej ekskluzywnych hoteli rozmawiał Maciej Pałahicki, który o wolne miejsca pytał także Wiktora Wróbla – dyrektora największego hoteli w Zakopanem:

Wiktor Wróbel: Mamy u nas w hotelach ostatnie wolne miejsca zarówno w okresie świąt Bożego Narodzenia, jak i Sylwestra. Chcąc przyjechać do nas w okresie końcówki grudnia i Sylwestra, jeżeli jeszcze jakieś wolne miejsca są Zakopanym, trzeba to traktować jako okazję i naprawdę z nich skorzystać.

Czytaj także: