Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Na ratunek

Policja ze Szczawnicy

Zatrzymał na autostradzie pijanego kierowcę. Policja ze Szczawnicy chwali się swoim mundurowym

Zatrzymał na autostradzie pijanego kierowcę. Policja ze Szczawnicy chwali się swoim mundurowym, który na A4 zatrzymał 49-latka w volvo, kierowca „wydmuchał” 2 promile. Policjant podczas dnia wolnego od służby jechał w kierunku Wrocławia, zwrócił uwagę na auto jadące z dużą prędkością, którego kierowca miał problem z utrzymaniem prawidłowego toru jazdy. Zadzwonił na numer alarmowy, a gdy auta zatrzymały się przy bramkach poboru opłat, odebrał kierowcy kluczyki. To nie pierwszy raz gdy policjant ze Szczawnicy zatrzymał pijanego kierowcę, w Czorsztynie- także po służbie- zauważył 62-latka kierującego toyotą, który miał blisko 1,5 promila. Policja zachęca wszystkich: "Reagujmy".

Na ratunek

Spłoszony koń na postoju tuż przy Krupówkach

Spłoszony koń na postoju przy Krupówkach. Uspokajamy, nikomu nic się nie stało. To informacja z tego poranka, jak informuje nasza reporterka, po godzinie 8.00 koło konia zaprzężonego w bryczkę przejeżdżał samochód i to on spłoszył zwierzę. Koń zaczął biec w stronę ulicy Ogrodowej, uderzył w znak, skrzynkę telekomunikacyjną, zniszczył płot i dwa samochody, na koniec bryczka przewróciła się wraz z koniem. Gdy na miejsce przyjechały służby, koń stał już o własnych siłach. Na miejscu jest policja, będziemy pytać o te zdarzenie w kolejnych wiadomościach.

Na ratunek
policja

Jazda na czołgistę? Nie próbuj tego. Policja grozi palcem kierowcom

Policja grozi palcem kierowcom, którzy ruszają w drogę bez odśnieżenia porządnie auta. Poranny pośpiech powoduje, że nie zawsze dokładnie czyścimy szyby, a to może skutkować dramatycznymi zdarzeniami na drodze. Policja z Zakopanego cytuje przepisy prawa o ruchu drogowym, które określa, że pojazd musi być tak wyposażony i utrzymany, aby korzystanie z niego nie zagrażało bezpieczeństwu.

Na ratunek