Radio Alex 105.2 FM Zakopane

Chcesz kupić nieruchomość z widokiem na Tatry? Jutro rusza licytacja

Urząd Skarbowy w Zakopanem sprzedaje nieruchomość z widokiem na Tatry. W środę (25.10) zlicytuje część kompleksu mieszkalno-użytkowego o podwyższonym standardzie w Kościelisku. Cena wywoławcza to nieco ponad 1,6 mln zł za więcej niż 110 m2.

Nieruchomość z widokiem na Tatry w Kościelisku

Zapraszamy do malowniczego Kościeliska, wsi graniczącej z Zakopanem, znanej turystom z jednej z najdłuższych i najpiękniejszych dolin w polskich górach. Tu, w sercu Małopolski, Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) planuje licytację atrakcyjnego lokalu o powierzchni 110,66 m2.

Nieruchomość, której sprzedaż zaplanowano, jest częścią kompleksu mieszkalno-użytkowego, utrzymanego w regionalnej, góralskiej architekturze. Lokal stanowi odrębną część budynku w zabudowie bliźniaczej, składającą się z jasnego przyziemia, parteru oraz dwukondygnacyjnego poddasza. Istnieje możliwość nabycia drugiej części budynku na wolnym rynku, co pozwoliłoby na zakup całej nieruchomości. Dodatkowo, tego samego dnia odbędzie się licytacja udziału w drodze dojazdowej.

Nieruchomość z widokiem na Tatry. Zdjęcia

Licytacja odbędzie się 25 października 2023 r. o godzinie 10.00 w budynku Urzędu Skarbowego w Zakopanem przy ul. Szymony 14, w pokoju nr 302.

W ramach postępowań egzekucyjnych, urzędy skarbowe często sprzedają na licytacjach różne rzeczy oraz nieruchomości. Niektóre z nich, jak opisany lokal, czy wcześniej licytowany luksusowy samochód Bentley Continental, mogą okazać się prawdziwą okazją.

Aktualne ogłoszenia licytacji można sprawdzić na oficjalnej stronie internetowej KAS w Małopolsce. Głównym warunkiem udziału w licytacji jest wpłata wadium. Procedura odbywa się zgodnie z przepisami ustawy o postępowaniu egzekucyjnym w administracji. Pieniądze ze sprzedaży trafiają na pokrycie zaległości podatkowych, opłat i składek.

Czytaj także: