Radio Alex 105.2 FM Zakopane

Czy pod Giewontem są jeszcze wolne miejsca na Wielkanoc?

 

Czy pod Giewontem są jeszcze wolne miejsca na Wielkanoc?

Wielkanoc coraz bliżej, czy pod Giewontem są jeszcze wolne miejsca – o to zapytaliśmy Dariusza Galicę z firmy wspierającej sprzedaż internetową noclegów:

Dariusz Galica: Tam, gdzie była oferta świąteczna w pakiecie, gdzie się szło z koszyczkiem idzie do święcenia, jeszcze w poniedziałek idzie na basen, a w niedzielę idzie na porządne śniadanie, to takie oferty się już dość dawno wyprzedały. Ale jak chcecie przyjechać na spokojnie, posiedzieć, pobyć, to myślę, że jeszcze bez problemu znajdziecie.

A czy goście, którzy zdecydowali się na spędzenie Wielkanocy na Podhalu, będą mogli poczuć magię tradycyjnych świąt? Maciej Pałahicki zapytał o to Karolinę Sobańską z jednego z zakopiańskich hoteli:

Karolina Sobańska: Tradycji się stanie zadość, będziemy mieć dużo wielkanocnych potraw. Koszyczki dla naszych gości. Również wyjazd doróżkami na święcenie pokarmów w sobotę. Także myślę, że pełnia tradycji w hotelu również. Raczej tych miejsc wielkanocnych jest dosyć niewiele, nawet gdyby ktoś chciał przyjechać. Święta Wielkanocne też już od jakiegoś czasu cieszą się popularnością taką bardziej wyjazdową, więc myślę, że gości będzie sporo.

Radio Alex: Ale to nie jest jeszcze tak jak z Bożym Narodzeniem, ale już prawie.

Karolina Sobańska: Jeszcze nie. Jeszcze nie, Ale wyjeżdżamy coraz częściej, również na Wielkanoc.

Czytaj także: