Radio Alex 105.2 FM Zakopane

„Dziewczynka z Marzeniami”: Frajdowa Akademia Baletu i Tańca zaprasza na spektakl

 

Frajdowa Akademia Baletu i Tańca zaprasza na spektakl „Dziewczynka z Marzeniami”

W dniu 17 grudnia o godzinie 15:30, w magicznym otoczeniu Nosalowego Dworu, odbędzie się widowisko taneczne, które przeniesie Was w baśniowy świat „Dziewczynki z marzeniami”. Inspirując się nieśmiertelną baśnią H. Ch. Andersena „Dziewczynka z zapałkami”, Frajdowa Akademia Baletu i Tańca stworzyła spektakl, który połączy w sobie klasykę baletu, tańca współczesnego oraz nutkę nowoczesności, podtrzymując zarazem subtelny ton humorystyczny.

To niezwykłe wydarzenie, które przybierze formę rodzinnego widowiska, będzie nie tylko pokazem sztuki, lecz także stanie się hojnym gestem wsparcia. Chcemy razem uczynić coś wyjątkowego dla małego Kuby Bachuli z Podsarnia w Małopolsce. Kuba, bohater naszych serc, walczy z chłoniakiem anaplastycznym wielkokomórkowym z odczynem białaczkowym. To niezwykle rzadka choroba, wymagająca natychmiastowej transplantacji komórek hematopoetycznych. Wierzymy, że wspólnie możemy pomóc Kubusiowi wygrać tę niezwykle trudną walkę z nowotworem.

Historia Kubusia: https://www.siepomaga.pl/kubusiowe-zycie

Wybierzmy się razem w podróż przez świat sztuki, tętniący muzyką i ruchem, aby razem podzielić się czarującym spektaklem „Dziewczynki z marzeniami”

Frajdowa Akademia Baletu i Tańca – „Dziewczynka z Marzeniami”

Premiera odbędzie się 17 grudnia 2023 roku o godzinie 15:30, w uroczystej Sali Centrum Kongresowego Gerlach, w Nosalowym Dworze Resort & SPA, ulica Balzera 21 D, Zakopane.

W dniu spektaklu Parking Nosalowego Dworu będzie dla Państwa dostępny BEZPŁATNIE.

Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia na naszym facebooku oraz obserwowania naszych kanałów w social mediach, aby być na bieżąco z wszelkimi informacjami odnośnie wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tym niezwykłym wydarzeniu, które nie tylko dostarczy niezapomnianych wrażeń artystycznych, ale także pomoże wspierać walkę Kubusia o zdrowie i życie.

Do zobaczenia 17 grudnia!

Frajdowa Akademia Baletu i Tańca