Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Gmina Poronin: Trwają spotkania z mieszkańcami. Dziś w Zębie, kolejne w przyszłym tygodniu

Przez niespełna dwa tygodnie - niemal codziennie - będą się odbywały zebrania wiejskie w gminie Poronin. Pierwsze z nich miało już miejsce. Odbyło się w czwartek (16.04) w Bustryku. Dziś, w piątek (17.04) - drugie ze spotkań. Zaplanowano je w Zębie, w tamtejszej remizie OSP.

Gmina Poronin
fot. FB/Gmina Poronin

Szacowany czas czytania: 00:53

Gmina Poronin: Trwają spotkania z mieszkańcami. To zebrania wiejskie

Łącznie osiem spotkań z mieszkańcami odbędzie się w ramach zebrań wiejskich organizowanych w gminie Poronin. Będą się one odbywały niemal każdego dnia – z wyłączeniem weekendów.

Pierwsze ze spotkań miało już miejsce. Zorganizowano je w czwartek (16.04). W pierwszej kolejności, przedstawiciele gminy Poronin spotkali się z mieszkańcami Bustryka.

„Rozpoczęliśmy pierwsze z serii spotkanie z mieszkańcami w ramach zebrań wiejskich. Dziś o najważniejszych sprawach dla gminy rozmawiamy w Bustryku”

– poinformowano jeszcze w trakcie spotkania w Bustryku, w mediach społecznościowych gminy Poronin.

Dziś – w piątek (17.04) odbędzie się kolejne ze spotkań. Tym razem będzie ono mieć miejsce w Zębie. Podobnie, jak dzień wcześniej w Bustryku, mieszkańcy spotkają się w remizie OSP.

Następne zebrania wiejskie w gminie Poronin zaplanowano w Poroninie i Suchem. Pełen harmonogram spotkań publikujemy poniżej.

fot. Gmina Poronin
Źródło: Urząd Gminy Poronin, FB/Gmina Poronin

REKLAMA