Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Gmina Raba Wyżna: ruszyły zapisy do udziału w projekcie „Siła Kobiet – Stop Przemocy”.

Trwają zapisy do udziału w projekcie skierowanym do mieszkanek gminy Raba Wyżna. Będą to kursy samoobrony w ramach programu "Siła Kobiet - Stop Przemocy". Bezpłatne zajęcia prowadzone będą w sali gimnastycznej szkoły podstawowej nr 1 w Rabie Wyżnej w każdą środę. Pierwsze spotkanie 17 września o 19.30.

Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem
Z pomocy w zakopiańskim MOPS-ie będą mogły skorzystać np. ofiary przemocy / fot. Pixabay

Szacowany czas czytania: 00:36

Ruszyły zapisy do udziału w projekcie „Siła Kobiet – Stop Przemocy”

Pod okiem doświadczonych instruktorów uczestniczki poznają podstawowe techniki samoobrony, dowiedzą się, jak unikać niebezpieczeństw oraz jak skutecznie działać w sytuacjach kryzysowych.

Do udziału w tym projekcie zaproszone są panie w wieku od 18. lat, a zapisy przyjmowane są m.in. u sołtys wsi lub w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Rabie Wyżnej. Ilość miejsc jest ograniczona, więc decyduje kolejność zgłoszeń!

Co zawiera projekt? Np. 12 tygodni zajęć z samoobrony, warsztaty z pierwszej pomocy i spotkania z psychologiem oraz prawnikiem.

Czytaj także:

REKLAMA