Radio Alex 105.2 FM Zakopane

Gra Terenowa Misja Moon Lightatk-07 w Nowym Targu

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich miłośników przygód kosmicznych na niezwykłe wydarzenie, które odbędzie się 29 października 2023 roku w Spółdzielczym Domu Kultury w Nowym Targu. To będzie dzień pełen tajemnic, adrenaliny i emocji, wypełniony kosmicznymi wyzwaniami.

Gra Terenowa. Misja Moon Lightatk-07

Gra terenowa, to podróż w odległe zakątki kosmosu, gdzie czekają niebezpieczeństwa i zagadki do rozwiązania. Placówka badawcza na jednej z odległych planet padła ofiarą tajemniczych sił, a zadaniem będzie odkrycie tajemnic tej niezwykłej stacji i pokonanie zagrożeń. To nie tylko gra, to prawdziwa przygoda, która sprawdzi umiejętności taktyczne, zdolność współpracy zespołowej, jak i determinację. Czekają  niespodzianki, wyzwania i wiele okazji do wykazania się.

Przygotujcie się na aktywny dzień pełen niespodzianek. Bądźcie gotowi na wciągającą rozgrywkę, która przeniesie Was w świat nauki i fikcji. To wyjątkowa okazja, aby spędzić czas w gronie rodziny i przyjaciół, wcielić się w role kosmicznych badaczy, i odkryć tajemnice placówki. Weźcie udział w niezwykłej przygodzie. Odkryjcie kosmiczne tajemnice i zobaczcie, czy Wasza drużyna jest gotowa stawić czoła wyzwaniom wszechświata

-zachęcają organizatorzy.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie w mediach społecznościowych – TUTAJ.

Czytaj także: