Radio Alex 105.2 FM Zakopane

Jak kupić e-bilet na parking TPN? Zobacz wiedo

 

Jak kupić e-bilet na parking TPN?

Dlaczego warto zaplanować wcześniej wycieczkę do Morskiego Oka i jeśli wybieracie się samochodem, jak kupić e-bilet na oficjalne parkingi Tatrzańskiego Parku Narodowego? O tym wszystkim dowiecie się z filmu na Facebooku. Pracownicy parku przygotowali materiał, w którym pokazują krok po kroku jak kupić bilet, nie zabrakło w nim również innych cennych wskazówek. Jeśli wybieracie się do Morskiego Oka – warto go obejrzeć.

Remont drogi do Morskiego Oka
Fot. zakopane.pl

Wakacje już daleko za nami, jednak w weekendy oraz gdy pogoda dopisuje – Morskie Oko nadal cieszy się popularnością. Dlaczego warto zaplanować wcześniej wycieczkę do Morskiego Oka i jeśli wybieracie się samochodem, jak kupić e-bilet na oficjalne parkingi TPN? Przypominamy w filmie

– informują pracownicy TPN.

Jak kupić e-bilet na parking TPN? WIDEO

Do dyspozycji turystów pozostaje również e-biletowa Infolinia TPN (+48 885 989 427, [email protected] – codziennie, z wyjątkiem świąt, w godzinach 07.00 –13.00)
oraz Punkt Informacji Turystycznej TPN (+48 18 20 23 300, [email protected]) oraz stacjonarnie przy ulicy Chałubińskiego 44 w Zakopanem – codziennie, z wyjątkiem świąt, w godzinach 07.30 – 16.15.

Film zrealizował Zespół Aktywnej Edukacji TPN.

Czytaj także: