Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Jedyne takie kino samochodowe na Podhalu. Zaplanowano pierwsze seanse

Po ubiegłorocznym sukcesie gmina Poronin postanowiła ponownie uruchomić kino samochodowe. Już w sobotę (30.05) odbędzie się pierwszy seans.

kino samochodowe na podhalu
fot. poronin.pl

Szacowany czas czytania: 00:45

Kino samochodowe na Podhalu

fot. poronin.pl

Wydarzenie poprzedzi festiwal Street Food Polska. Po skosztowaniu przysmaków niemalże z całego świata będzie można na parkingu na przeciwko gminnego urzędu zasiąść na samochodowych fotelach lub leżakach i oglądać film.

Regina Watycha: W tym roku zaplanowaliśmy tych seansów dużo więcej, ponieważ one cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Zawsze staramy się przed każdym z seansów zrobić plebiscyt na na film. Tam się toczą zażarte dyskusje wśród kinomanów. W tym roku zaplanowaliśmy sześć pokazów. 30 maja, 26 czerwca, 4 lipca, 18 lipca, 31 lipca i 29 sierpnia.

Mówiła Regina Watycha z poronińskiego urzędu gminy. Repertuar seansów będzie dostępny na stronie urzędu gminy.

fot. poronin.pl
Autorka: Beata Denis-Jastrzębska

REKLAMA