Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Kolejny bóbr wybrał życie w Tatrach

Okazuje się, że życie w Tatrach wybrał kolejny bóbr, który pracowicie buduje żeremie na Morskim Oku. Obecność zwierzęcia nie zaskoczyła pracowników Tatrzańskiego Parku Narodowego.

fot. facebook.com/TatrzanskiParkNarodowy

Szacowany czas czytania: 00:15

fot. facebook.com/TatrzanskiParkNarodowy

W ubiegłym roku jeden bóbr już tu zimował, ale potem zginął spadając ze Szpiglasowej Przełęczy. Ku zadowoleniu pracowników TPN bóbr buduje żeremie i pływa w tatrzańskim jeziorze.

Opowiada leśniczy Grzegorz Bryniarski:

REKLAMA