Radio Alex 105.2 FM Zakopane

Koncert świąteczny Trebunie-Tutki w Dzianiszu

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie muzyczne, które już niebawem odbędzie się w malowniczym Kościelisku. Tradycyjnie, jak co roku, Gminny Ośrodek Kultury Regionalnej Kościelisko organizuje koncert świąteczny, który tym razem odbędzie się w nieco innej lokalizacji niż zwykle.

Koncert świąteczny Trebunie-Tutki

Zespół Trebunie-Tutki, znany i ceniony za swoje niepowtarzalne interpretacje muzyki góralskiej, zaprezentuje swoje umiejętności w Dzianiszu. Miejsce spotkania to sala widowiskowa budynku wielofunkcyjnego, położonego przy Dzianisz 173, tuż obok kościoła.

Bilety na to wydarzenie można nabyć w Centrum Informacji Turystycznej w Kościelisku. W dni robocze czynne jest ono w godzinach 8.30-16.30, a w soboty od 10.00 do 14.00. Istnieje również możliwość zakupu biletów bezpośrednio przed koncertem w miejscu wydarzenia.

Dla tych, którzy cenią sobie wygodę i szybkość, przygotowaliśmy możliwość zakupu biletów online. Wystarczy skontaktować się telefonicznie pod numerem 660 554 107, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Koncert świąteczny Trebunie-Tutki

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, aby posłuchać tradycyjnej muzyki góralskiej w wykonaniu zespołu Trebunie-Tutki. To wydarzenie, które z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń i wprowadzi w świąteczny nastrój.

Czytaj także: