Radio Alex 105.2 FM Zakopane

Konkurs w Radiu Alex: Wygraj bilety na Karnawałową NOC BASENÓW w Termach BUKOVINA

Czas karnawału to czas zabawy. W Radiu Alex mamy dla słuchaczy bilety na Noc Basenów w Termach BUKOVINA! Lubisz fantastyczną zabawę i wodne szaleństwo? Ta impreza to coś dla Ciebie! Daj się ponieść fali atrakcji 10 lutego podczas kolejnej odsłony Nocy Basenów!

Konkurs w Radiu Alex: Wygraj bilety na Karnawałową Noc Basenów w Termach BUKOVINA

Karnawałowa Noc Basenów to nie jest zwykła impreza, to istne taneczno-muzyczno-wizualne show w 2000 000 litrów wody termalnej. Imponująca wodna scena, barwne i energetyczne pokazy taneczne, wyrzutnie ognia i CO2, efektywne projekcje na ekranach LED oraz cztery godziny najlepszej muzyki klubowej miksowanej na żywo przez DJ Rafael Santi oraz RTK- 303 – tak w skrócie opisać można najbardziej niezwykłą imprezę w Polsce. Daj się porwać 10 lutego na największy, wodny parkiet Europy i rozgrzej z nami do czerwoności nasze baseny.

Uwielbiam pójść w tango z moją załogą! Wypłynąć na szerokie wody imprezy!

Mam! Może wspólny kostium? Za piratów? Albo prościej! Za plażowiczów.

Mamy to!

KONKURS ROZWIĄZANY! DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ

W formularzu poniżej napisz: z kim najchętniej byś odpłynął na karnawałowej Nocy Basenów i zgarnij zaproszenia dla całej paczki na Noc Basenów 10 lutego!

Zgłoszenia przyjmujemy do 9.02.2024 (do godz. 13:00). Finały konkursu codziennie od środy (7.02) do piątku (9.02).

*Nagrodę stanowią bilety dla 4 osób na Karnawałową Noc Basenów w Termach BUKOVINA. Każdy bilet obejmuje pobyt na termach od godz. 20:00 do 24:00 w dniu 10 lutego 2024r., dostęp do wszystkich basenów zewnętrznych i wewnętrznych.

Karnawałowa Noc Basenów w Termach BUKOVINA

Gościem wieczoru będzie GROMEE, najpopularniejszy polski producent muzyczny, autor tekstów, DJ, tworzący głównie muzykę klubową.

Impreza startuje o godzinie 20:00 i trwa do 24:00. Charyzmatyczny Jacek Tomkowicz prezenter w RMF FM zapewni fantastyczną atmosferę i udaną zabawę. Na miejscu bawi się z nami ekipa 4 FUN.TV. Podczas wydarzenia możesz korzystać ze wszystkich basenów wewnętrznych oraz zewnętrznych.

Przydatne informacje:

  • Parking jest bezpłatny
  • Na miejscu znajduje się sklep z niezbędnymi akcesoriami do pływania
  • Strefa saun jest dodatkowo płatna, jednorazowe wejście w cenie 37 PLN
  • Na imprezę wejdziesz na podstawie zakupionego biletu na Noc Basenów.

Kontakt:

Media:

Jak dojechać?

  • ul. Sportowa 22
    34-530 Bukowina Tatrzańska

*Regulamin konkursów w Radiu Alex znajdziecie TUTAJ.