Radio Alex 105.2 FM Zakopane

Konkurs w Radiu Alex: Wygraj bilety na koncert zespołu KLIW oraz na spotkanie z Beatą Zalot

 

Konkurs w Radiu Alex

Wejdź na nasz profil facebookowy i weź udział w konkursie.

Spotkanie z Beatą Zalot oraz koncert zespołu KLIW

Teatr Lalek Rabcio zaprasza w sobotę 2 grudnia o godz. 17:00 na spotkanie z Beatą Zalot, poetką, malarką i dziennikarką a także na koncert zespołu KLIW, który wykona utwory z płyty Kot Lunatyk. Płyta jest wspólnym projektem Beaty Zalot (autorka tekstów) i Kliwa, autora muzyki i wokalisty.

Podczas koncertu Kliw zagra też na akordeonie i gitarze. Razem z nim wystąpią: Jakub Majek (skrzypce), Łukasz Rajski (gitara basowa) oraz Oskar Rapacki (instrumenty perkusyjne). Będzie poetycko, momentami jazzowo i rockowo.

Fot. teatr.rabcio.pl

Beata Zalot

Z zawodu i pasji dziennikarka, od 27 lat związana z Tygodnikiem Podhalańskim. Dla równowagi psychicznej pisze wiersze, opowiadania, w bezsenne noce zajmuje się malowaniem i ceramiką. Pieniądze trwoni głównie na podróże, najchętniej do buddyjskiej Azji. Za każdym razem jednak z radością wraca do rodzinnego Gronkowa na Podhalu. Jej środkiem świata jest oddalona dwa kilometry od domu magiczna Cisowa Skała.

Jest rodowitą góralką (po mamie pół – Gąsienica). Zamiast owiec hoduje koty. Autorka tomików poezji: „Przesyłki ciszy”, „Pomiędzy”, „Szepty”, „Anioł w ogrodzie” i „Po drugiej strony skóry” a także zbiorów opowiadań „Ozwa” i „Opowieści niedoskończone”. Strona autorska: www.beatazalot.pl

Kliw

Komponuje muzykę do swoich tekstów i wierszy Beaty Zalot. Śpiewa, gra na akordeonie i gitarze akustycznej. Na swoim koncie ma dwie autorskie płyty „Poezja” (2018 r.) i „Kot Lunatyk” (2022r.).

Lubi oglądać świt na łódce, zachód słońca na górskim szlaku. Kiedy patrzy na ludzi, widzi ich aurę. Żyje pomiędzy światami – męskim i damskim. W wolnym czasie pracuje – zakłada garnitur i zajmuje się biznesami. Kiedyś zbawi świat.

Posłuchajcie rozmowy z Beatą Zalot, autorką wierszy i Sylwią Lehner, autorką muzyki o wieczorze w Rabce

Czytaj także: