Radio Alex 105.2 FM Zakopane

Konkurs w Radiu Alex: Wygraj karnet na sezon zasadniczy rozgrywek Podhala Nowy Targ

 

Konkurs w Radiu Alex

W związku z tym, że Radio Alex zostało patronem medialnym PZU Podhale Nowy Targ, mamy dla Słuchaczy trzy karnety na sezon zasadniczy rozgrywek naszych hokeistów!

Co zrobić, aby zdobyć bilet?

Napisz do nas SMS* na numer 3002 z odpowiedzią na pytanie: Jak będziecie dopingować naszych hokeistów w najbliższych meczach?
* opłata jak za zwykłą wiadomość

PZU Podhale Nowy Targ

PZU Podhale Nowy Targ jest najbardziej utytułowanym klubem hokejowym w Polsce. Także wśród wszystkich klubów sportów zespołowych Podhale jest pierwsze względem zdobywanych trofeów! Hokeiści ze stolicy Podhala zdobyli setki medali Mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych, klub wychował 38 hokeistów, którzy reprezentowali Polskę na Igrzyskach Olimpijskich. Seniorzy w Mistrzostwach Polski w hokeju na lodzie zdobyli łącznie 46 medali, z czego 19 złotych, 11 srebrnych i 16 brązowych, a do tego należy doliczyć, chociażby udane występy w Pucharze Europy czy zwycięstwo w międzynarodowej Interlidze. Żeby w kilku słowach zaznaczyć, czym w sporcie jest Podhale można zacytować René Fasela, byłego Prezydenta International Ice Hockey Federation:

Podhale Nowy Targ jest tym dla polskiego hokeja, tym co CSKA Moskwa dla hokeja rosyjskiego lub Montreal Canadiens dla hokeja kanadyjskiego (…)”. Możemy być dumni, że na Podhalu mamy klub, który nieprzerwanie jest legendą sportu!

Czytaj także: