Radio Alex 105.2 FM Zakopane

Konkursy „Etno Małopolska” oraz „Małopolskie Orkiestry Dęte”. Dodatkowy nabór

 

Dodatkowy nabór – „Etno Małopolska” oraz „Małopolskie Orkiestry Dęte”

Zarząd województwa małopolskiego ogłosił dodatkowy nabór na cieszące się dużym zainteresowaniem otwarte konkursy „Etno Małopolska” oraz „Małopolskie Orkiestry Dęte”.

Beneficjenci pierwszego z nich mogą kupić stroje lub elementy strojów regionalnych z terenu Małopolski oraz organizować wydarzenia związane z popularyzacją dziedzictwa kulturowego naszego województwa.

W ramach drugiego konkursu zainteresowani mogą ubiegać się o wsparcie finansowe, które będzie przeznaczone na zakup instrumentów, akcesoriów muzycznych, strojów, sprzętu niezbędnego do realizacji koncertów lub zajęć warsztatowych oraz wydawnictw muzycznych.

Maksymalny koszt wsparcia finansowego nie może przekroczyć 30 tys. zł – w przypadku „Etno Małopolska” oraz 25 tys. zł – w przypadku konkursu „Małopolskie Orkiestry Dęte”.

Do 5 października należy złożyć wersję elektroniczną wniosku, dzień później trzeba dostarczyć do urzędu marszałkowskiego wydruk wygenerowanej i podpisanej oferty, jednak po wszystkie szczegóły warto zaglądnąć na strony małopolskiego samorządu