Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Kościelisko: podczas poniedziałkowej sesji powróci temat planu zagospodarowania przestrzennego K1

22 grudnia, w poniedziałek, odbędzie się ważna sesja Rady Gminy Kościelisko. Podczas spotkania omówione zostaną kluczowe projekty uchwał dotyczące miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, które mogą wpłynąć na przyszłość obszaru K1.

Turystyka w gminie Kościelisko
Debata będzie mieć miejsce w kościelskim Urzędzie Gminy / fot. Urząd Gminy Kościelisko

Szacowany czas czytania: 00:39

W poniedziałek sesja Rady Gminy Kościelisko

Na 22 grudnia (poniedziałek) zwołano sesję rady gminy Kościelisko. W porządku obrad po raz kolejny ujęte są projekty uchwał w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Kościeliska – obszaru K1. Tu np. zmiany stanowiska rady z wrześnie br dot. wycofania terenów budowlanych – w przypadku braku dostępu do drogi publicznej na dzień 02.09.2025.

Ma zostać też zmieniona uchwała z września 2016 roku. Tu projekt zakłada wydzielenie dodatkowego obszaru K1b dla nowych terenów budowlanych nie posiadających udokumentowanego dojazdu do drogi publicznej.

W programie poniedziałkowej sesji jest też ujęta deklaracja w sprawie obecnych i przyszłych planów zagospodarowania przestrzennego gminy Kościelisko.

Początek o godz. 13:00 w Urzędzie Gminy Kościelisko (ul. Nędzy-Kubińca 101)

REKLAMA