Kurs samoobrony dla mieszkanek Nowego Targu. Pierwsze zajęcia już dzisiaj
Dla dorosłych mieszkanek Nowego Targu organizowany jest kurs samoobrony, mający nauczyć kobiety obrony oraz radzenia sobie w sytuacjach zagrożenia.

Szacowany czas czytania: 00:34
Kurs samoobrony i pierwszej pomocy
Pierwsze spotkanie w ramach cyklu odbędzie się w środę 19 marca o godz. 17:00 w Szkole Podstawowej Nr 1 w Nowym Targu (sala gimnastyczna).
Zajęcia będą prowadzone przez doświadczonych instruktorów, którzy szczególną uwagę zwrócą na:
- kształtowanie podstawowych umiejętności i zachowań z zakresu samoobrony,
- poprawę kondycji fizycznej oraz sprawności psychomotorycznej,
- udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej,
- zapoznanie z przepisami oraz aspektami prawnymi dotyczącymi obrony koniecznej,
- możliwość zajęć na strzelnicy.
Udział w projekcie jest bezpłatny.

Czytaj także: