Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Kurs samoobrony dla mieszkanek Nowego Targu. Pierwsze zajęcia już dzisiaj

Dla dorosłych mieszkanek Nowego Targu organizowany jest kurs samoobrony, mający nauczyć kobiety obrony oraz radzenia sobie w sytuacjach zagrożenia.

kurs samoobrony
fot. pixabay.com

Szacowany czas czytania: 00:34

Kurs samoobrony i pierwszej pomocy

Pierwsze spotkanie w ramach cyklu odbędzie się w środę 19 marca o godz. 17:00 w Szkole Podstawowej Nr 1 w Nowym Targu (sala gimnastyczna).

Zajęcia będą prowadzone przez doświadczonych instruktorów, którzy szczególną uwagę zwrócą na:

  • kształtowanie podstawowych umiejętności i zachowań z zakresu samoobrony,
  • poprawę kondycji fizycznej oraz sprawności psychomotorycznej,
  • udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej,
  • zapoznanie z przepisami oraz aspektami prawnymi dotyczącymi obrony koniecznej,
  • możliwość zajęć na strzelnicy.

Udział w projekcie jest bezpłatny.

fot. mat.prasowe

Czytaj także:

REKLAMA