Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Kuźnice: Busiarze niezadowoleni z otwarcia placu przesiadkowego

 
kuźnice

Szacowany czas czytania: 00:26

Zadowolenia z powodu otwarcia drogi do Kuźnic nie okazują kierowcy busów. Dlaczego? Pytał ich o to Maciej Pałahicki.

Kierowcy busów mówią m.in. o wysokich podatkach, które płacą za wjazd na teren placu przesiadkowego i o korzystających z autobusów, którzy nie kupują biletów.

Posłuchajcie co mówią:

O samym centrum przesiadkowym pisaliśmy też w materiale:

Czytaj także:

REKLAMA