Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Lodowisko w Rabce-Zdroju doczeka się nowego zejścia. W mieście chcą je przebudować, do przetargu zgłosiło się pięć firm

Znajdujące się obecnie w fatalnym stanie zejście prowadzące do miejskiego lodowiska w Rabce-Zdroju ma zostać przebudowane. Urząd miejski analizuje pięć ofert złożonych w przetargu.

Lodowisko w Rabce-Zdroju
fot. Piotr Kuczaj/UM Rabka-Zdrój

Szacowany czas czytania: 00:37

Lodowisko w Rabce-Zdroju doczeka się nowego zejścia. Pięć firm zgłosiło się do przetargu na jego przebudowę

W ramach inwestycji obejmującej modernizację dojścia do osiedla Orkana zaplanowano wykonanie nowej nawierzchni z kostki betonowej, montaż barier ochronnych oraz przebudowę kanalizacji deszczowej. Celem prac jest poprawa bezpieczeństwa pieszych, szczególnie zimą. Obecne zejście jest w złym stanie technicznym – nawierzchnia oraz elementy odwodnienia są zniszczone.

Najtańszą ofertę – na blisko 165 tysięcy złotych – złożyła firma z Makowa Podhalańskiego. Najdroższa propozycja przekracza 273 tysiące złotych.

Wszystkie firmy zadeklarowały pięcioletnią gwarancję. Teraz trwa analiza dokumentów, a po niej nastąpi wybór wykonawcy inwestycji.

Rówień Krupowa zdewastowana przez lodowisko? Właściciel lodowiska: było zezwolenie na inwestycję ze starostwa

Autorka: Anna Gródek

REKLAMA