Radio Alex 105.2 FM Zakopane

Marka Tatrzańska: 26 podmiotów powalczy o prestiżowy certyfikat

 

Marka Tatrzańska – przed nami gala wręczenia prestiżowych certyfikatów

Fot. facebook.com/promocja.tatry

W tym roku o prestiżowy podhalański certyfikat jakości – Markę Tatrzańską będzie się biło 26 podmiotów. Jury rozpatrzyło wnioski w trzech kategoriach:

Helena Buńda: Do kategorii I, gdzie jest artykuł spożywczy, wpłynął jeden wniosek. W kategorii II, gdzie są wyroby i produkty rękodzielnicze – 6 wniosków. Kategoria III, najbardziej rozbudowana, gdzie mamy usługi hotelowe, gastronomiczne, turystyczne oraz inne, czyli de facto w tej kategorii mieści się nam wszystko, wpłynęło nam 19 wniosków.

Głosowanie członków jury jest tajne, a zwycięzców poznamy dopiero na gali wręczenia Marki Tatrzańskiej. Uroczystość odbędzie się już w piątek na scenie Atelier w Teatrze im Stanisława Ignacego Witkiewicza w Zakopanem.

Helena Buńda: Podczas gali chcemy zaprezentować nominowanych, bo taki bezpośredni kontakt jest zawsze najlepszy, m.in. trzy zespoły regionalne i te trzy zespoły będą prezentować się podczas tej gali. Będzie również pokaz mody Pani Anety Larysy Knap. Myślę, że będzie ciekawie i interesująco.

Z Heleną Buńdą dyrektorką Tatrzańskiej Agencji Rozwoju Promocji i Kultury rozmawiała Beata Denis-Jastrzębska.

Czytaj także: