Radio Alex 105.2 FM Zakopane

Mikołajkowy Turniej Szachowy w Rabce-Zdroju. Zgłoś się już dziś!

 

Mikołajkowy Turniej Szachowy w Rabce-Zdroju – zgłoszenia do 1 grudnia

Burmistrz  Rabki-Zdroju, Centrum Kultury, Sportu i Promocji w Rabce-Zdroju oaz Teatr Lalek „Rabcio” zapraszają dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych z Gminy Rabka-Zdrój na Mikołajkowy Turniej Szachowy, który zostanie rozegrany 3 grudnia (niedziela) o godz. 9.30 w siedzibie Teatru „Rabcio przy ul. Orkana 3c. Termin przesyłania zgłoszeń zawodników upływa 1 grudnia 2023 r.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres [email protected], lub telefonicznie CKSiP tel. 18 2676626, w zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, szkołę, dokładną datę urodzenia.

System rozgrywek: szwajcarski na dystansie 7 rund, tempo P15, grają wszyscy razem z końcową klasyfikacją w grupach dzieci do III klasy, IV-VI klasa, VII-VIII klasa oraz grupa dziewczynek.

Nagrody: w każdej grupie wiekowej za pierwsze 3 miejsca puchary i dyplomy, nagroda dla najmłodszej i najmłodszego zawodnika, słodka niespodzianka dla każdego zawodnika.

Zawodnicy ubezpieczają się we własnym zakresie. W przypadku nieletnich, rodzice lub opiekunowie mają obowiązek zapoznać  się z Regulaminem, a zgłaszając się do turnieju akceptują go wraz z klauzulami o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych – RODO. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo interpretacji niniejszego regulaminu.

Czytaj także: