Radio Alex 105.2 FM Zakopane

Miłość prosto z gór – niezapomniane walentynki na wysokości! Podpowiadamy jak spędzić romantyczny weekend

Walentynki to z pewnością dla wielu ważne święto, które warto dzielić z bliskimi. Tegoroczne wypadają w środę, dlatego proponujemy nieco wcześniej zaplanować ten wyjątkowy czas i spędzić nie dzień, a niepowtarzalny weekend pod znakiem dobrego jedzenia, czarującej muzyki i zniewalających górskich widoków. Jeśli szukacie pomysłu, jak sprawić radość bliskiej osobie i uczynić ten czas nieszablonowym, koniecznie zapoznajcie się z propozycjami przygotowanymi przez ośrodki turystyczne Grupy PKL.

Nadchodzące walentynki to okazja, aby poświętować we dwoje albo w gronie znajomych spędzić miło czas. To dobry moment, by przypomnieć sobie, że w życiu ważna jest przyjaźń, miłość i bliskość z drugim człowiekiem. Dzień zakochanych w tym roku wypada w środę, dlatego Polskie Koleje Linowe przygotowały atrakcje, które pozwolą spędzić romantycznie chwile w weekend 10-11 lutego. Niezapomniane walentynkowe atrakcje czekają na nas w ośrodkach turystycznych na Gubałówce w Zakopanem, Górze Żar w Międzybrodziu Żywieckim, Górze Parkowej w Krynicy-Zdrój oraz w Solinie.

Kraina miłości na Gubałówce

10 lutego na szczęśliwe pary i wszystkich odwiedzających ośrodek PKL Gubałówka – czekać będzie niezapomniany dzień i magiczny wieczór.

Kraina Miłości na Gubałówce

Gubałówka w ten dzień zamieni się w krainę miłości, do której dotrzemy wagonikiem kolei linowo-terenowej PKL. Zakochani ze szczytu góry będą mogli podziwiać rozświetlone Zakopane oraz niezwykłą panoramę Tatr, a także spędzić romantyczny czas w najwyżej położonym parku świetlnym w Polsce.

Na wzniesieniu już od godziny 11:00 czekać będą walentynkowe propozycje, które z pewnością dostarczą wielu radosnych chwil. Warsztaty artystyczne czy dekoracji czekolady będą okazją, by spędzić czas inaczej niż zwykle. Jeśli jesteśmy miłośnikami aktywności, to idealnym pomysłem będzie wspólna zumba na Gubałówce w rytm gorącej muzyki. Świetna zabawa nie tylko dla par, ale i grupy przyjaciół.

Chwile spędzone w takich okolicznościach koniecznie trzeba uwiecznić. Odwiedzający Gubałówkę w tym dniu, będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w kąciku fotograficznym, na tle 1 800 000 iskrzących się światełek w najwyżej położonej w Polsce Krainie Światła.

Na górze zrobi się również nastrojowo za sprawą najpiękniejszych utworów miłosnych, o które zadba DJ. Jeśli chcielibyście ukochanej, ukochanemu lub znajomym zadedykować jeden z nich – nic prostszego! Wystarczy wziąć udział w koncercie życzeń.

Wyjątkową propozycją będzie również wspólny posiłek w Tarasy Gubałówka, Restauracji Widokówka czy Cafe Gubałówka, w których czekać będzie na nas specjalnie przygotowane na tę okazję menu.

Źródło: pkl.pl

Czytaj także: