Radio Alex 105.2 FM Zakopane

Muzeum Tatrzańskie: praktyczne szkolenie z prawa autorskiego

 

Szkolenie z prawa autorskiego

Zwykle to artyści zapraszają na swoje wydarzenia, a tym razem Muzeum Tatrzańskie zaprasza artystów na szkolenie – z prawa autorskiego.

Poszerz swoją znajomość praktycznych aspektów prawa autorskiego i praw pokrewnych w działalności artysty oraz zasady współpracy z rynkiem sztuki. Podczas spotkania będziesz miał możliwość odbycia indywidualnych konsultacji ze specjalistką w dziedzinie prawa autorskiego Joanną Lassotą (Kancelaria Adwokacka Lassota i Partnerzy)

– zachęca Muzeum Tatrzańskie.

Podczas spotkania pojawi się możliwość odbycia indywidualnych konsultacji ze specjalistką w dziedzinie prawa autorskiego – mecenas Joanną Lassotą z Kancelarii Adwokackiej Lassota i Partnerzy.

Mecenas Joanna Lassota posiada nie tylko wiedzę i ogromne doświadczenie w branży, ale ma rzadką cechę u prawników, czyli chęć rozwiązania problemu, nie mówi „nie da się, nie można”, tylko dąży do rozwiązania. Nie jest po to, żeby ograniczyć, tylko żeby pomagać

– czytamy w zaproszeniu.

Szkolenie odbędzie się 17 października 2023 r. o godzinie 16.00 w Gminnym Ośrodek Kultury Regionalnej Kościelisko (ul. Nędzy- Kubińca 136, 34-511 Kościelisko). Wstęp wolny w ramach promocji Muzeum Tatrzańskiego.

Szkolenie z prawa autorskiego

Czytaj także: