Nowotarski AMK Gorce obronił tytuł klubowego mistrza Polski w trialu!
Nowotarski AMK Gorce obronił tytuł klubowego mistrza Polski w trialu! Ostatnie dwie rundy sezonu obyły się w miniony (6-7.09) weekend w Szklarskiej Porębie.

Szacowany czas czytania: 00:52
AMK Gorce triumfuje!
Nowotarżanie zdominowali rywalizację zdobywając w 14 rundach łącznie 4 230 pkt. Drugie miejsce z 2 792 pkt. na koncie wywalczył klub AMK Gliwice, a trzecie z 2 467 pkt. SMOK Kraków. W klasyfikacji generalnej indywidualnie zwyciężył Paweł Ryncarz z klubu Smok Kraków (1 200 pkt) drugi był Maksymilian Konieczko z AMK Gorce (1 140 pkt.), a trzeci Wojciech Walczak z AMK Gliwice (910 pkt.).
Zawodnicy nowotarskiego klubu są także w pierwszej dziesiątce rankingu. Stanisław Ślimak jest 4. Paweł Zborowski 6. a Gabriel Marcinów 7.
Lokaty zawodników AMK Gorce w klasach wiekowych: młodzik Karol Kwiecień jest drugi, a trzecia w wśród kobiet jest Julia Majtyka. W klasie junior nowotarżanie zajęli całe podium. W kolejności są to: Maksymilian Konieczko, Stanisław Ślimak i Paweł Zborowski.
W klasie otwartej Gabriel Marcinów zajął 3 miejsce, Jakub Knurowski był piąty a Bartłomiej Świerk siódmy. W klasie senior Adam Zych jest 4., Grzegorz Rafał Luberda 7. a Krzysztof Korzeniak 10.
Czytaj także: