Radio Alex 105.2 FM Zakopane

Nowy Targ będzie hucznie witał lato z Kultem, Felicjanem Andrzejczakiem i Gromee

 

Już teraz zarezerwujcie sobie czas na 29 czerwca, bo właśnie wtedy Nowy Targ będzie hucznie witał lato

Wydarzenie organizowane przez nowotarski urząd miasta co roku cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko nowotarżan, ale również mieszkańców ościennych miejscowości:

Grzegorz Watycha: Serdecznie zapraszam już w najbliższą sobotę 29 czerwca na płytę nowatorskiego rynku na kolejną edycję Przywitania Lata. To jest jedna z największych plenerowych imprez na Podhalu. W tym roku zagrają dla Państwa legendarny Kult z charyzmatycznym liderem Kazikiem Staszewskim, łączący pokolenia Felicjan Andrzejczak oraz energetyczny DJ Gromee. Startujemy o godzinie 18:30. Do zobaczenia w Nowym Targu!

– zapraszał Grzegorz Watycha, burmistrz Nowego Targu.

Wydarzenie organizowane przez nowotarski urząd miasta jest jedną z największych plenerowych imprez muzycznych na Podhalu. Tegorocznymi gwiazdami będą Kazik Staszewski i zespół Kult, a także Felicjan Andrzejczak i DJ Gromee.

Przywitanie Lata w Nowym Targu

Fot. Facebook – Przywitanie Lata

Podczas wydarzenia będzie się odbywała zbiórka na leczenie Marysi Białońskiej, która cierpi na rzadką chorobę wzroku. Pomóc może tylko kosztowna operacja, która podaruje jej szansę na normalne życie. Dlatego podczas Przywitania Lata pojawi się specjalne stoisko, gdzie będą zbierane środki na leczenie Marysi – informuje nowotarski urząd miasta.

Czytaj także: