Radio Alex 105.2 FM Zakopane

Nowy Targ: Teatr Capitol z najnowszą komedią „Prezent urodzinowy”

 

Teatr Capitol z najnowszą komedią „Prezent urodzinowy”

10 września na scenie Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Targu z najnowszą komedią zatytułowaną „Prezent urodzinowy” pojawi się Teatr Capitol. Inaugurację sezonu teatralnego uświetni plejada gwiazd, gwarantując popołudnie pełne humoru i świetnej zabawy!

Na spektakl zapraszają:

  • Katarzyna Skrzynecka,
  • Katarzyna Ptasińska,
  • Tomasz Schimscheiner,
  • Rafał Cieszyński
  • Radosław Pazura.
Teatr Capitol

O spektaklu:

Robin Hawdon

PREZENT URODZINOWY

(Birthday Suit)

Uważaj, o czym zamarzysz, nim zdmuchniesz świeczkę urodzinową!

Ta obłędnie śmieszna komedia niezaplanowanych sytuacji, mogłaby zdarzyć się  naprawdę, gdy fantazja zaczyna wodzić bohaterów na pokuszenie lub… wodzić ich za nos, ku uciesze wkręconego w tę szałową drakę Widza 🙂

Dwa bliźniacze apartamenty luksusowego hotelu, sąsiadujące przez ścianę jak w lustrzanym odbiciu, mogą pomieścić nawet najbardziej ekscentryczny zestaw Gości: skłócone małżeństwo w separacji, włoskiego kelnera, który Włochem jest lub bywa, urzędnika państwowego czekającego na skandaliczny Prezent Urodzinowy, parę nieśmiałych samotnych serc umówionych przez biuro matrymonialne, egzotyczną Mimi – profesjonalistkę z agencji towarzyskiej, ekscentrycznego psychiatrę nieradzącego sobie z własnymi emocjami, atrakcyjną i elegancką bizneswoman, dziewiczą miłośniczkę romantycznej literatury nieopatrznie przeginającą z alkoholem i …? Długo by jeszcze wyliczać możliwości konfiguracji personalnych, wymykających się spod kontroli – choć aktorów na scenie wciąż jest jedynie pięcioro! Jak to możliwe?  Gdy ukryte drzwi między pokojami okazują się niedomknięte, każdy może stać się kimś, kim wolałby być lub bardzo nie chciałby być…

Drogi Widzu – nie spuszczaj ich z oka i pozostań czujny w obu pokojach naraz do ostatniej minuty tego powalająco zabawnego zamieszania. Każdy komiczny niuans tej nakręcającej się mieszanki wybuchowej zagrany jest z niezwykłą precyzją i w szalonym tempie przez gwiazdorską obsadę aktorów znanych jako mistrzów humoru, pod czujną wodzą reżyserską Jerzego Bończaka.

Może spędzisz z nami w Teatrze Capitol swoje urodziny?
Na 100% długo ich nie zapomnisz!

Bilety dla słuchaczy:

Dla naszych słuchaczy mamy bilety na najnowszą komedię „Prezent urodzinowy”- słuchajcie Radia Alex 105.2 FM i wygrywajcie!