Radio Alex 105.2 FM Zakopane

Nowy Targ z bogatą ofertą na ferie dla naj, najmłodszych

 

Nowy Targ z bogatą ofertą na ferie

Coś na sportowo, coś naukowo i coś dla naj, naj młodszych. W Miejskim Centrum Kultury pomyślano o tym jak wypełnić czas tym, którzy nawet jeszcze nie chodzą do przedszkola.

Andrzej Lichosyt: Oferta dla maluchów wraz z opiekunem to warsztaty Etno Bobo, czyli warsztaty sensoryczne. Dla maluchów także spektakl teatralny Najnajowy już 17 lutego o godzinie 11:00. A jeżeli chodzi o dzieciaki starsze, czyli w takim wieku od 6 do 15 lat, to zapraszamy na bardzo ciekawe warsztaty animacji, czyli warsztaty poklatkowe „Stwórz swój własny film”, warsztaty plastyczne czy zajęcia Ju-jitsu. Będziemy także bawić się nauką, czyli „Chemia to jest to”, ciekawe doświadczenia chemiczne, nauka poprzez zabawę oraz warsztaty balonowe. Zapraszamy Państwa także bardzo serdecznie do naszego kina Miejskiego Centrum Kultury na 4 propozycje filmowe. Wszystkie filmy są oczywiście darmowe.

Zajęcia odbywają się również w dwóch innych placówkach zarządzany przez MCK w Nowym Targu:

Andrzej Lichosyt: W Muzeum Podhalańskim zapraszamy na warsztaty plecionkarskie z sianka ziołowego, natomiast w muzeum lekarstwa, warsztaty kaligrafii oraz tradycyjne techniki graficzne – litografia. Serdecznie zapraszam.

Na zajęcia zapraszał Andrzej Lichosyt dyrektor Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Targu.

Czytaj także: