Radio Alex 105.2 FM Zakopane

Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowym Targu z programem „Złota Rączka dla Nowotarskiego Seniora”

 

Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowym Targu

Nowotarski Ośrodek Pomocy Społecznej zachęca do skorzystania z oferty programu pn. „Złota Rączka dla Nowotarskiego Seniora”.
Zakres bezpłatnych usług obejmuje drobne prace – typu regulacja drzwi i okien oraz uszczelnianie, naprawa, wymiana bądź uszczelnianie przeciekających kranów, odpowietrzanie kaloryfera, czy udrożnienie odpływów, montaż, wymiana zamka, klamki w drzwiach, montaż karniszy.

Nie obejmują natomiast usług wymagających natychmiastowej interwencji, zezwoleń, specjalistycznej wiedzy oraz specjalistycznych uprawnień.

Grzegorz Watycha: Program polega na zapewnieniu nieodpłatnej pomocy seniorom w drobnych, domowych naprawach i pracach na zamieszkiwanej posesji, których nie są w stanie samodzielnie zrealizować z uwagi na wiek i stan zdrowia.

Powiatowy Dzień Seniora
Fot. Pixabay

W sprawie zgłoszeń lub dodatkowych informacji można kontaktować się telefonicznie pod nr tel. 18 26 11 704 lub osobiście w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej (pok. nr 5) przy ul. Kościuszki 8 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 11:00.

Czytaj także: