Radio Alex 105.2 FM Zakopane

Policja w Zakopanem apeluje: Jeśli rozpoznajesz tę kobietę zadzwoń i pomóż ją zidentyfikować! [AKTUALIZACJA]

Tatrzańscy policjanci ustalają tożsamość kobiety, która w sobotę (20.04.br) została przewieziona do szpitala z zakopiańskich Krupówek. Do dzisiaj nie zdołano ustalić tożsamości młodej kobiety. Osoby mogące pomóc w jej identyfikacji proszone są o kontakt z tatrzańską policją.

AKTUALIZACJA:

Policja w Zakopanem ustaliła tożsamość kobiety

Tatrzańscy policjanci ustalili tożsamość kobiety, która w sobotę (20.04) została przewieziona do szpitala z zakopiańskich Krupówek.

Policjanci z Zakopanego w minioną niedzielę zostali poinformowani przez personel zakopiańskiego szpitala, że dzień wcześniej z Krupówek została przywieziona do szpitala młoda kobietą, z którą nie było logicznego kontaktu.

Dzisiaj popołudniu dzięki wielkiemu zaangażowaniu internautów tatrzańscy policjanci zidentyfikowali kobietę. To 34-latka z województwa pomorskiego. Policjanci są już w kontakcie z najbliższą rodziną kobiety.

WCZEŚNIEJ PISALIŚMY:

Policja w Zakopanem prosi o pomoc

Policjanci z Zakopanego w minioną niedzielę zostali poinformowani przez personel zakopiańskiego szpitala, że dzień wcześniej z Krupówek została przywieziona do szpitala młoda kobietą, z którą nie było logicznego kontaktu. NN kobieta nie posiada widocznych obrażeń, a jej stan zdrowia poprawia się z dnia na dzień. Jednak nie może przypomnieć sobie jak się nazywa. Nie jest pewne czy imię jakie podaje tj. Monika jest jej prawdziwym imieniem. Kobieta posiada tatuaż róży na prawej dłoni.

Osoby mogące pomóc w jej identyfikacji proszone są o kontakt z tatrzańską policją pod numerem +48 47 83 47 400 lub numerem alarmowym 112!

Źródło: KPP w Zakopanem