Policjanci z Nowego Targu zatrzymali 49-latka z narkotykami. To kolejny raz, gdy dopuścił się przestępstwa
Był wtedy po pracy - wracał akurat ze służby - ale w myśl policyjnego porzekadła, że policjantem jest się cały czas, postanowił zareagować. W ten sposób dzięki nowotarskiemu dzielnicowemu, stróże prawa zatrzymali 49-letniego mężczyznę, który posiadał narkotyki.

Szacowany czas czytania: 01:00
Policjanci z Nowego Targu zatrzymali 49-latka z narkotykami. Miał ich całkiem sporo…
W sumie – jak podają nowotarscy policjanci – mężczyzna miał przy sobie kilkadziesiąt gramów narkotyków. Mundurowi ujawnili je przy 49-latku dzięki czujności wspomnianego dzielnicowego.
Ten zwrócił bowiem uwagę na mieszkańca Nowego Targu, gdyż miał podejrzenia, że może on mieć przy sobie narkotyki. Natychmiast zawiadomił o tym dyżurnego policji w Nowym Targu. Ten z kolei wysłał patrol w miejsce wskazane przez swojego kolegę ze służby. I to właśnie policjanci tego patrolu znaleźli przy nim nielegalne substancje.
Podczas interwencji u 49-letniego mieszkańca Nowego Targu ujawniono: ok. 1,5 g marihuany i blisko 70 g mefedronu
– mówi asp. szt. Łukasz Burek, oficer prasowy policji w Nowym Targu.
49-latek usłyszał już zarzuty posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych. Najbliższy czas spędzi on w tymczasowym areszcie.
Jak informują funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu, wpływ na decyzję o jego aresztowaniu miał fakt, iż już w przeszłości wchodził on w konflikty z prawem.
Teraz grozi mu nawet pobyt w więzieniu. Mieszkaniec Nowego Targu „za kratkami” może spędzić 10 lat.
Zatrzymanie w sprawie kradzieży, będą też zarzuty za narkotyki