Radio Alex 105.2 FM Zakopane

Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem w styczniu. Są jeszcze bilety!

 

Już w najbliższy weekend zaczynają się pierwsze konkursy Pucharu Świata w skokach narciarskich. W Polsce trzy weekendy ze skokami na trzech różnych skoczniach będziemy mieli w styczniu przyszłego roku. Najpierw – 13 stycznia odbędzie się konkurs w Wiśle, potem będzie Szczyrk, a na koniec 21 stycznia skoki przeniosą się na Wielką Krokiew w Zakopanem.

Pucharu Świata w skokach narciarskich – to trzy konkursy w naszym kraju

Czy są jeszcze bilety na zawody? Maciek Pałahicki zapytał o to Wojciecha Gumnego z komitetu organizacyjnego Pucharu Świata w skokach narciarskich:

Wojciech Gumny: Sprzedaż biletów rozpoczęliśmy w połowie września. Sprzedaż jest analogiczna do lat poprzednich – dla nas dobra.  Zostały praktycznie w tym momencie jeszcze wszystkie sektory, niektóre są już na wykończeniu. Wydaje mi się, że teraz w czasie weekendu, kiedy będą pierwsze zawody Pucharu Świata niektóre sektory po prostu się sprzedadzą.

Nie zostawiajmy zakupu biletów na później. Może zabraknąć!

I jak podkreśla Wojciech Gumny, lepiej nie odkładać decyzji o zdobyciu biletów na później.

Wojciech Gumny: Zachęcam do tego. I żeby się nie powtórzyła sytuacja jak w zeszłym roku, że po prostu tych biletów brakuje.

Radio Alex: Czyli na początku grudnia już może być, czy w pierwszej połowie grudnia mogą już się powoli zacząć kończyć?

Wojciech Gumny:  Myślę, że już niektóre sektory na koniec listopada się skończą, a reszta sektorów myślę, że koniec grudnia. To już taki jest ostatni dzwonek, żeby te bilety kupić. I zachęcam, i apeluję, żeby nie zostawiać zakupu biletów na ostatnią chwilę, bo po prostu ich może nie być.

W zimowej stolicy Polski najlepsi na świecie skoczkowie narciarscy będą walczyli od 19 do 21 stycznia 2024 roku.

Czytaj także: