Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Raba Wyżna. Do 8 sierpnia stacja uzdatniania wody „Kosiczne” przejdzie konserwację

Jak poinformował Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w miejscowości Raba Wyżna, do 8 sierpnia stacja uzdatniania wody "Kosiczne" przechodzić będzie okresowe prace serwisowe i konserwacyjne.

Raba Wyżna. Do 8 sierpnia stacja uzdatniania wody "Kosiczne" przejdzie konserwację
UG Raba Wyżna fot. Wikipedia

Szacowany czas czytania: 00:33

Stacja uzdatniania wody w miejscowości Raba Wyżna przechodzi konserwacje. W związku z tym w dostarczanej wodzie może być zwiększony zapach chloru. Zastosowanie chlorowania jest działaniem profilaktycznym i ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa sanitarnego wody w czasie prowadzenia prac.

Prowadzący prace proszą także o przepłukanie wewnętrznych instalacji wodociągowych, zwłaszcza przez osoby, które korzystają z innych źródeł wody (np. studni) i mają podłączony wodociąg publiczny wyłącznie awaryjnie lub okresowo.

Czytaj także:

REKLAMA