Radio Alex 105.2 FM Zakopane

Remonty i zamknięcia dróg w regionie. Gdzie są utrudnienia?

 

Remonty i zamknięcia dróg

Zakopane ulica Tuwima

W piątek (8.09.) w Zakopanem będzie kłopot z przejazdem ulicą Tuwima. Jak informuje magistrat, będzie ona zamknięta w godzinach od 7.00 do 16.00. Drogowcy będą tam układać ostatnią bitumiczną warstwę ścieralną jezdni. Prace mogą zostać przełożone ze względu na pogodę.

Parking w Brzezinach

Zamknięty został parking przy szlaku do Doliny Suchej Wody Gąsienicowej – Brzeziny. Powodem jest remont, który prowadzi Starostwo Powiatowe, do którego należy ten plac.

Droga do Kuźnic – ul. Przewodników Tatrzańskich

Na wakacje zmieniona została tymczasowa organizacja ruchu na ul. Przewodników Tatrzańskich. Jak mówi wiceburmistrz Zakopanego Tomasz Filar, droga do Kuźnic będzie otwarta do końca tygodnia, czyli busami można będzie dojechać pod pomnik Władysława Hasiora „Prometeusz Rozstrzelany” – potem dojazd do Kuźnic znów zostanie zamknięty.

Poronin ulica Kasprowicza

W związku z koniecznością wykonania dodatkowych prac na sieci gazowej zamknięta zostanie dziś (5.09.) i jutro (6.09.) ul. Kasprowicza w Poroninie na odcinku od nr 56 do 85. Utrudnienia potrwają w godz. 8.00 – 17.00.

Szeligówka w Ratułowie.

Prace mają zakończyć się do listopada tego roku. Inwestycja jest dofinansowana z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Koszt robót to ponad 1,5 mln zł.

Nowy Targ ulica Waksmundzka

Powoli dobiegają końca prace prowadzone przy ul. Waksmundzkiej, gdzie od kilku miesięcy trwa przebudowa sieci gazowej. Prace mają zakończyć się do 12 września.

Zakopane ulica Szkolna

Trwa remont ulicy Szkolnej w Zakopanem. Codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 17.00 wystąpią utrudnienia dla ruchu samochodowego i pieszego.

W ramach prowadzonych robót zostanie wybudowana nowa kanalizacja deszczowa oraz wykonana nowa nawierzchnia jezdni.

Czytaj także: