Radio Alex 105.2 FM Zakopane

Remonty i zamknięcia dróg w regionie. Sprawdź, gdzie są utrudnienia

 

Remonty i zamknięcia dróg w regionie

To informacja dla kierowców, w regionie mamy sporo zamkniętych ulic m.in. trwa remont Szeligówki w Ratułowie,  trwa także modernizacja ul. Czarna Woda w Jaworkach. Sprawdźcie koniecznie przed wyjazdem poniższe informacje:

Zamknięta Zakopiańska w Rabce-Zdroju

Dziś (19.09) zamknięta została ul. Zakopiańska w Rabce-Zdroju – na odcinku od skrzyżowania obok Janosika za sklep Azja. Wzdłuż tego kilkusetmetrowego odcinka powstała nowa droga, na którą zostanie przeniesiony ruch samochodowy, a dostęp do lokali działalności gospodarczej i posesji prywatnych będzie zapewniony przez dojazdy tymczasowe.
Takie rozwiązanie komunikacyjne potrwa około roku.

Czarna Woda w Jaworkach

W związku z modernizacją ul. Czarna Woda w Jaworkach, odcinek od tartaku do szlabanu nadleśnictwa będzie dziś całkowicie wyłączony z ruchu kołowego dziś do 19.00.

Remont ulicy Szeligówka w Ratułowie

Trwa też remont drogi w Ratułowie – ulicy Szeligówka, który Zakończy się w listopadzie.

Droga w Bustryku zamknięta, Ograniczenia w ruchu drogowym na ul. Kazimierza Wielkiego
Remonty i zamknięcia dróg w regionie

Zamknięta droga w Kacwinie

Z powodu osunięcia się skarpy, zamknięta została ulica Nadwodnia w Kacwinie, na odcinku od mostu do skrzyżowania z drogą„ Na Ogrodziska”. Droga zostaje zamknięta do czasu usunięcia zagrożenia.

Poronin remont drogi Za Torem

Zamknięta została ulica Za Torem w Poroninie. Przez kolejnych 10 dni trwać będą tam prace związane z układaniem sieci gazowej.

Do 29 września w godz. 8.00 – 17.00 droga do Inhalatorium będzie nieprzejezdna. Prace wykonywane będą etapami, począwszy od górnej części drogi. Urząd Gminy prosi o sprawdzanie na bieżąco postępu prac i wcześniejszy wyjazd samochodami z posesji.

Nowy Targ – ograniczenia w ruchu na oś. Oleksówka

Dziś i jutro (19-20.09) od 7.00 do 17.00 nawierzchnię jezdni naprawiać będą na nowotarskim oś. Oleksówki. Jak zapowiada wykonawca, wystąpią tu czasowe ograniczenia w ruchu drogowym.

Nowy Targ ul. Mickiewicza

Dobiegają końca prace remontowe i modernizacyjne prowadzone w ciągu ulicy Mickiewicza w Nowym Targu. Odtwarzana jest teraz nawierzchnia drogi. Do piątku, 22 września w godz. 7.00 – 17.00 wystąpią czasowe ograniczenia w ruchu drogowym.

Czytaj także: