Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Sąd Rejonowy w Nowym Targu podjął decyzję. Jest areszt dla oszustek, przez które mieszkaniec stracił dużą kasę

Jest trzymiesięczny areszt dla trzech kobiet zatrzymanych za oszustwo na Podhalu. Na wniosek prokuratury z Nowego Targu sąd tymczasowo aresztował trzy obywatelki Ukrainy podejrzane o wyłudzenie pieniędzy.

Sąd Rejonowy w Nowym Targu
zdjęcie poglądowe / fot. nowy-targ.policja.gov.pl

Szacowany czas czytania: 00:31

Sąd Rejonowy w Nowym Targu postanowił o areszcie dla oszustek. Mieszkaniec regionu stracił przez nie duże pieniądze

Ofiarą oszustek padł mieszkaniec regionu, który stracił blisko 80 tysięcy złotych. Jak ustalili śledczy, kobiety działały w zorganizowany sposób. Skontaktowały się z mężczyzną i przekonały go do rzekomej inwestycji, obiecując szybki zysk. Pieniądze trafiały na wskazane konta.

Podejrzane zatrzymano w połowie kwietnia na terenie województwa śląskiego. Policja zabezpieczyła telefony, karty SIM oraz kilkadziesiąt kart bankowych, a przy jednej z kobiet także gotówkę.

Kobiety oszukały go na 100 tysięcy. Oszustki udało się zatrzymać

Autorka: Anna Kruszewska

REKLAMA