Śmieci w Tatrach, to wciąż nierozwiązany problem

W miejscach, gdzie nie ma koszy turyści i tak je zostawiają – alarmują pracownicy Tatrzańskiego Parku Narodowego. Ostatnio góra śmieci wyrosła tuż „pod płotem”. Najprawdopodobniej jedna osoba pozostawiał tam worek ze śmieciami, a kolejne dokładały własne. Tak zebrała się spora ilość odpadów.