Radio Alex 105.2 FM Zakopane

Strażacy do boju! Wielki turniej w futsalu drużyn strażackich już 16 marca

 

Turniej w futsalu drużyn strażackich – kolejna edycja imprezy przed nami

Strażacy gotowi? Forma jest? Halówki przygotowane? Czasu na przygotowanie jest bowiem coraz mniej! Już 16 marca, czyli w najbliższą sobotę w Lipnicy Wielkiej odbędzie się doroczny turniej w futsalu drużyn strażackich. Patronat nad tym wydarzeniem objęło Radio Alex. Jest to już VII edycję turnieju.

Jest to wydarzenie, które organizujemy nieprzerwalnie od 2018 roku, a które odbywa się na hali sportowej w Lipnicy Wielkiej. Tegoroczny turniej zgromadzi około 20 drużyn składających się maksymalnie z 10 zawodników, którymi są strażacy ochotnicy bądź zawodowi z jednostek OSP/PSP z całego regionu, a nawet województwa

– zapowiadają organizatorzy.

Warto więc wybrać się, kibicować, bo impreza to nie tylko sportowe zmagania.  Turniej cieszy się ogromnym zainteresowaniem od samego początku, dlatego towarzyszą mu również wydarzenia dodatkowe, np. charytatywna zbiórka środków pieniężnych, które następnie przekazywane są dla najbardziej potrzebujących osób w  regionie czy zbiórka krwi, która odbędzie się w tym samym dniu w Domu Ludowym w Lipnicy Wielkiej w godzinach 10-15. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj także: