Radio Alex 105.2 FM Zakopane

Sylwestrowa NOC BASENÓW. Wygraj bilety na to wydarzenie

Spójrz na Sylwestra zupełnie inaczej! Wyobraź sobie wyjątkową imprezę sylwestrową, gdzie największy, wewnętrzny basen termalny zamienia się w taneczny parkiet, a woda ożywa w rytm muzyki klubowej, świateł i efektownych aranżacji scenicznych.

Chcesz zdobyć bilety na Sylwestrową Noc Basenów 2023? Kliknij w poniższy obrazek

Sylwestrowa NOC BASENÓW

Przygotuj się na pięć godzin pełnych ekscytujących doznań! Sylwestrowa Noc Basenów w Termach BUKOVINA to niepowtarzalna okazja, by zanurzyć się w ciepłych basenach termalnych podczas muzyczno-tanecznego show i przywitać Nowy Rok w atmosferze niezapomnianego spektaklu wodnej rozrywki.

Podczas imprezy będą towarzyszyć Nam najlepsze imprezowe hity, które miksować będą na żywo wprost z wodnej sceny Dj Gatuzo oraz Dj RTK-303, elektryzujące brzmienia saksofonu, pokazy świateł, wyrzutnie ognia i Co2 oraz imprezowy klimat! Ledowe ekrany ożyją barwnymi projekcjami, a pokazy taneczne Show-Balet SHINE poprowadzą nas w rytm najgorętszych klubowych hitów.

Atrakcją wieczoru będzie Michał Zaorski- iluzjonista, półfinalista programu Mam Talent, który zaprezentuje nowoczesną rozrywkę w dobrym stylu. Daj się zaskoczyć iluzją z bliska na miarę XXI wieku.

Rozpoczęcie imprezy planowane jest na 21:00, a radość potrwa do 2:00 w nocy. O atmosferę i humor podczas tego wyjątkowego wieczoru zadba Irek Jakubek.

O północy każdy będzie mógł wznosić toast kieliszkiem musującego wina (dla najmłodszych dostępne będzie bezalkoholowe wino musujące). Zachwycając się widowiskowym pokazem sztucznych ogni.

Nie zabraknie również konkursów z nagrodami, a nagroda główna to pobyt dla dwóch osób w rodzinnym Hotelu BUKOVINA. Dla dzieci dostępna będzie strefa Dzieci i Młodzieży – zatem nie wahaj się zabrać swoich pociech, również dla nich to będzie niezapomniane przeżycie.

Więcej szczegółów na www.termybukovina.pl/bilety-noc-basenow/