Radio Alex 105.2 FM Zakopane

Sześciu poszukiwanych zatrzymanych na terenie powiatu nowotarskiego

Policjanci na terenie powiatu nowotarskiego zatrzymali sześć poszukiwanych osób. Piątka trafiła do zakładu karnego, a jeden poszukiwany po opłaceniu kary grzywny został zwolniony.

Sześciu poszukiwanych zatrzymanych na terenie powiatu nowotarskiego

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu na terenie miasta Nowy Targ zatrzymali dwóch mężczyzn i kobietę. 21 i 43-latek poszukiwani byli przez Sąd Rejonowy w Nowym Targu, za nieopłacone kary grzywny. 21-latek po opłaceniu kary w całości uniknął pobytu w zakładzie karnym, a 43-latej na najbliższych kilka dni został pozbawiony wolności. Z kolei 26-latka za popełnione przestępstwo przeciwko życiu i zdrowiu w zakładzie karnym spędzi najbliższe 2.5 roku.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Czarnym Dunajcu zatrzymali 57-latka poszukiwanego na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy we Włoszczowie, a funkcjonariusze z Jabłonki zatrzymali 32-latka poszukiwanego na podstawie wydanego przez Sąd Rejonowy w Nowym Targu nakazu doprowadzenia go do Zakładu Karnego, celem odbycia kary 8 miesięcy pozbawienia wolności. 49-letniego poszukiwanego przez sąd na podstawie nakazu doprowadzenia do odbycia zastępczej kary aresztu za niewykonaną karę ograniczenia wolności, zatrzymali policjanci ze Szczawnicy.

Czytaj także: