Ewakuacja restauracji na Krupówkach! Doszło do pożaru. Zapaliła się sadza w kominie
W poniedziałek (11.05) przed godziną 14.00 w jednej z restauracji na Krupówkach zapaliły się sadze w kominie. Trwają działania strażaków. Poruszanie się w okolicach oczka wodnego i ul. Staszica może być utrudnione.