Niedźwiedź przy szlaku do Morskiego Oka. W sieci pojawiło się nagranie! „Piorunujące wrażenie” [WIDEO]
"Mamy dla was niesamowite nagranie prosto z lasu przy szlaku do Morskiego Oka, które traktujemy jako ogromną ciekawostkę, ale i bardzo ważną przestrogę" - piszą fiakrzy przewożący turystów drogą do Morskiego Oka. W mediach społecznościowych opublikowali oni nagranie z niedźwiedziem w roli głównej.