Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

informacje Nowy Targ

NKP Podhale Nowy Targ

NKP Podhale Nowy Targ skutecznie odwoływało się od decyzji PZPN i otrzymało licencję na grę w Betclic 1. lidze

Polski Związek Piłki Nożnej dał zielone światło drużynie Podhala Nowy Targ na występy w Betclic 1. lidze. Nowotarżanie przed ostatnią serią gier drugoligowych rozgrywek plasują się na 5. lokacie, która premiowana jest występem w barażach o awans na zaplecze PKO BP Ekstraklasy. Jeśli na niej pozostaną, a potem pokonają dwóch rywali - w kolejnym sezonie zagrają szczebel wyżej. I na przeszkodzie nie stanie im infrastruktura ich stadionu.

Wiadomości