OSP Ludźmierz ma otrzymać nowy wóz. Dzięki finansowemu wsparciu gminy Nowy Targ
Strażacy-ochotnicy z Ludźmierza mają zyskać nowy wóz strażacki. Jego kupno będzie możliwe dzięki finansowemu wsparciu, jakiego jednostce udzieliła gmina Nowy Targ. Jak informują tamtejsi urzędnicy, gmina na potrzeby ludźmierskich druhów przekaże 325 tysięcy złotych, które pozwolą sfinansować zakup auta dla strażaków.