Turniej Mikołajkowy w siatkówce w Lipnicy Wielkiej: aż 100 zawodników wzięło w nim udział [FOTO]
W sobotę w Hali Lipnica Wielka odbył się pierwszy Turniej MIKOŁAJKOWY. W turnieju wzięło udział aż 11 drużyn, czyli 100 zawodników. Był Mikołaj Elfy Animatorzy dla Dzieci. Zwyciężyła Drużyna ŻUBRY. Zobaczcie fotorelację z tego wydarzenia.