Policja w Nowym Targu, Sanepid i Akademia Nauk Stosowanych organizują konferencję poświęconą depresji
W czwartek (26.03) Komenda Powiatowa Policji w Nowym Targu wspólnie z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną oraz Akademią Nauk Stosowanych organizuje konferencję z cyklu "Uprzedź depresję". Tym razem dodatkową kwestią będzie temat "Stop hejtowi".