Nastolatek ukąszony przez żmiję. 16-latka z Nowego Targu ukąsił gad zakazany w Polsce…
Stan 16-latka z Nowego Targu ukąszonego przez żmiję lewantyńską zaczął się poprawiać po podaniu specjalistycznej surowicy sprowadzonej z Monachium. O jego życie przez kilkanaście godzin walczyli lekarze Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie.